Firma IMED consulting, s.r.o. vznikla 23. 2. 2005. Jsme výhradní distributor magnetoterapie IMED od slovenského výrobce KOHOMA spol. s r.o. pro Slovenskou Republiku.

Vyšetřujeme a diagnostikujeme výsledky zdravotního stavu na nejmodernějším diagnostickém biorezonanční přístroji LIFE systém Quantum II.

Do cíle, který nám umožňuje pomáhat druhým jsme přišli vytrvalostí a neustálou prací na sobě. Naše cesta životem, kterou jsme kráčeli nebyla jednoduchá. Těžší cestou, nám naše uvědomění a pochopení principu života umožnilo věci vidět trošku z jiné perspektivy. Oblast v níž poskytujeme službu a pomoc druhým jsme si nevybrali náhodně. Bylo to směrovány již od počátku k tomuto cíli. Možností je velmi mnoho a každého schopnosti mají individuální směr. Dlouholetá práce na sobě a na svých schopnostech a znalostech nám umožňuje nyní vykonávat službu druhým nejlépe jak umíme. Také jsme za to, že každá činnost, kterou vykonává člověk, ne jen jako výdělečnou, ale hlavně jako službu a pomoc druhému, a najde v ní sebe, je tou nejhodnotnější. Víme, jak moc umí zdravotní stav ovlivnit myšlení, jednání a celkové bytí člověka. Zdraví je pilíř, který nás buď podrží a bude nám oporou, nebo nás ví stáhnout do stavu úzkosti, žalu, stresu a obav. Naším posláním, které jsme přijali vděčně, je pomoci diagnostikovat a léčit nemoc včas, dokud nepřeroste do stavu, že nás sama stáhne směrem dolů. Pokud už člověk neřeší sám sebe a své zdraví tak na čem staví svou existenci? Stavět se dá na čemkoliv, jen čas vám umí ukázat jestli to, na čem jste stavěli bylo to, čemu se říká základ všeho a to je ZDRAVÍ.

Jsme tu pro každého, který si uvědomuje tuto skutečnost a chce pomoci sám sobě, aby vedl plnohodnotný život. A také pro ty, kteří chtějí předcházet onemocněním a věnují pozornost svému ZDRAVÍ.

Osobitý přístup je u nás přirozeností. Jelikož jak lidé jsme rozmanitý a každá bytost je jedinečná i přístup ke každému máme osobitý.

Pokud se rozhodnete cokoliv udělat pro své zdraví a tím i pro sebe. Jste na začátku nejlepší cesty jakou můžete v životě kráčet.

IMED consulting